Internetové služby

Společnost FLACO Group nabízí v této kategorii řešení pro:

  • MAIL servery
  • WWW servery
  • DOMÉNY a DNS

 

Jsme připraveni poskytnou jak samostatná řešení tak i sdílená řešení na vlastním hardware bez nutnosti investovat ze strany zákazníka do této oblasti.

Dostupnost serverů

Dostupnost serverů má naprosto klíčový význam pro jakoukoli internetovou prezentaci. Z krátkodobého hlediska (den nebo týden) je možné hovořit o 100% spolehlivosti zcela bez problémů, ale z pohledu střednědobého (týdny a měsíce) je prakticky nemožné dosáhnout 100% spolehlivosti (zejména vzhledem k potřebám upgradu či restartu jednotlivých strojů).

Naše společnost si zároveň pevně stanovila pravidla pro vyhodnocování dostupnosti jednotlivých serverů a podle těchto pravidel přistupujeme k diagnostice a řešení případných problémů. Máme přesně a skutečně velice přísně stanovené limity, po jakou dobu může být maximálně náš server nedostupný. Těmto pravidlům odpovídá jak naše cenová politika, tak i samotná struktura provozu služeb (záložní konektivita, záložní zdroje energie atd.).

Zákaznická podpora

V rámci zákaznické podpory je např. pomoc při nastavování aliasů, mailových klientů, správě mailových účtů, nastavení DNS záznamů, ....apod. Naopak mimo rámec zákaznické podpory jsou úpravy programových kódů či řešení nefunkčnosti zákaznických scriptů, která není způsobena chybou na našem serveru. Dotazy na obecné informace o doménách či webhostingu (registrace, prodloužení, objednávky, verze PHP, velikost a počet mailových účtu ...atd.) nebo dotazy na změnu varianty webhostingu Vám samozřejmě zodpovíme jakýmkoliv způsobem bez ohledu na zvolenou variantu zákaznické podpory.