O nás

Společnost FLACO Group s.r.o. tvoří zkušený tým manažerů, techniků a administrativních pracovníků. Tento tým disponuje zkušenostmi v oblastech outsourcingu IT, financí, marketingu, práva a umí vyhovět vysokým nárokům a požadavkům svých klientů.

Aktivity společnosti FLACO Group se zaznamenávají již od roku 2008, kdy společnost započala svou činnost na území České republiky. Již od svého počátku pružně reagovala na nové požadavky, které před nás překládali naši klienti.

Minulost i současnost naší společnosti ukazují, že jsme spolehlivým a solidním partnerem.

Tým FLACO Group s.r.o.


Mise společnosti

FLACO Group s.r.o. poskytuje originální a funkční řešení v oblasti IT správy a internetového řešení malým a středním firmám formou outsourcingu této správy a konzultací týmu tvořeného odborníky z různých oblastí trhu, ze kterých následně dokáže zpracovat požadavky na nás kladené. Úspěch našich zákazníků a partnerů je naším úspěchem. Společnost FLACO Group s.r.o. nezapomínají ani na sociální marketing. Kromě zájmu o zákazníka se starají i o zájmy společnosti jako celku. Ať již se jedná o sponzorské aktivity, dary nebo podnikatelskou podporu v regionu, vždy se chovají jako společensky zodpovědná firma.

Vize společnosti

FLACO Group s.r.o. je a bude i nadále pro dosahování svých cílů ve všech oblastech svého podnikání, poskytovat individuální zákaznická řešení a stane se osvědčenou jedničkou na trhu v poskytování kompletních IT služeb, poradenství a outsourcovaných služeb.